MOTÝLIK

súkromné detské centrum Pruské

AKTUÁLNE

Usmernenie v súvislosti s COVID-19

Vážení rodičia,
na základe usmernenia hlavného hygienika SR zo dňa 12.06.2020 sa upravujú podmienky príchodu a zdržiavania sa osôb v budove.
 Do priestorov SDC MOTÝLIK vstupuje s dieťaťom len JEDNA SPREVÁDZAJÚCA OSOBA (spravidla osoba žijúca v spoločnej domácnosti).
 Pri vstupe do budovy použite bezdotykovú dezinfekciu na ruky! Ak ste sa vrátili z oblastí postihnutých alebo ohrozených nákazou koronavírusu alebo ak vykazujete známky ochorenia, nevstupujte do budovy!
 Meranie telesnej teploty pri vstupe do zariadenia má už len odporúčajúci charakter. Pri teplote nad 37,2 °C neumožníme vstup dieťaťa do šatne a dieťa neprevezmeme. Taktiež neprevezmeme dieťa s príznakmi respiračného ochorenia.
 Nosenie ochranných rúšok v interiéri je pre sprevádzajúce osoby naďalej povinné.

Upravuje sa prevádzková doba SDC MOTÝLIK:
PONDELOK – PIATOK (pracovné dni) 6:45 – 16:00 hod.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie